Що треба знати про квартирний лічильник води користувачу-новачку?

Плануєте встановити лічильник? Тоді зараз завдяки нашій компанії «Gidrotek» ви дізнаєтеся про переваги наявності цього приладу та багато іншої корисної інформації. Встановлення лічильника – вигідне рішення, адже:

  • Відбувається фіксація реально використаної кількості води без розрахування на кількість людей, які мешкають у квартирі, як у випадку з нормованим платежем.
  • Показник фактичного споживання часто виявляється меншим за показник, що вказується за нормативом.

Економія, яку забезпечують лічильники води, є важливою не лише для родинного бюджету, а й для довкілля, адже вода є цінним природним ресурсом!

Облік спожитої води

Аби розуміти, як здійснюється облік, користувачу-новачку треба просто подивитися на екран приладу. 5 перших цифр мають чорний колір. Вони позначають кубометри води. 3 червоні цифри, які розміщено за чорними, показують використаний ресурс у літрах. Якщо ви встановили лічильник гарячої води та пристрій для обліку холодної води, щоб зняти покази лічильника, потрібно подивитися на перші 5 цифр. Саме вони передаються в організацію, котра постачає воду.
Розрахунковим періодом вважається 1 місяць. Для розрахунку показань визначте різницю показників: за минулий та поточний місяць. Якщо розрахунки здійснює Водоканал, перевірити їх точність можна, помноживши свій отриманий показник на тарифну вартість за 1 кубометр води.

Гарантія та обслуговування лічильників

Компанії-виробники лічильників води пропонують гарантію, і ми не є виключенням. Як виробник приладів ми надаємо дворічну гарантію. Також забезпечуємо сервісне обслуговування, ремонт та повірку своїх лічильників води в межах України протягом усього строку їхньої служби.

Здійснення контролю функціонування лічильників

Споживач мусить надати доступ до свого житла, де є лічильник, коли планується візит представника виконавця комунальної послуги для зняття контрольних показань. Тобто треба узгодити графік контролю роботи лічильника зі співробітником Водоканалу або іншої організації, яка має відповідні повноваження. Також лічильники потрібно періодично повіряти. Відповідальність за своєчасність проведення таких заходів, а також за обслуговування та ремонт встановлених приладів покладається на власників.