Власники квартир
та будинків

Якщо водопостачання приватного будинку чи дачі виконане від централізованої водопровідної мережі, то Ви можете встановити лічильник для того, щоб сплачувати за послуги водопостачання не за завищеним усередненим показником, а по факту витрати води. Встановлення лічильника вигідне ще й з тих причин, що власників приватних будинків відповідно до чинного законодавства змушують платити чималі кошти за полив городу, а після встановлення лічильника ця сума буде значно меншою. При виборі лічильника у нас, враховуйте діаметр труб, на які ви будете всановлювати лічильник витрати води.
В залежності від системи водопостачання лічильник може бути двох кольорів: блакитного (для холодної води), та червоного (для гарячої води).
Лічильники для води від «Gidrotek» – це високоякісна продукція для вашої оселі, за оптимальними цінами.
Лічильники води GIDROTEK - це прилади крильчатого типу, найбільш доречні в побутовому застосуванні та найбільш популярні на ринку, так як вони є компактні, енергонезалежні та мають доступну ціну. Принцип їх дії простий: потік води приводить в рух крильчатку, а від неї обертальний рух передається на відліковий механізм.

Чому варто обирати саме GIDROTEK

Лічильник повинен бути з простим принципом дії

Потік води приводить в рух крильчатку, а від неї обертальний рух надходить до відлікового механізму. Монтувати лічильники GIDROTEK можна як на горизонтальних, так і на вертикальних трубопроводах, при цьому не потрібно довгих прямих ділянок до і після приладу.

Лічильник повинен бути повіреним

Як і всі інші засоби вимірювання, лічильники води GIDROTEK проходять випробування та первинну повірку на одному з етапів виробництва. Міжповірочний інтервал становить 4 роки.

Лічильник повинен бути з гарантією

Компанія GIDROTEK надає дворічну гарантію та забезпечує сервісне обслуговування, ремонт та повірку своїх лічильників води на території України протягом всього строку служби.

Лічильник повинен бути точним

Обладнання, на якому налаштовуються лічильники води сертифіковані державним стандартом України та проходять регулярні планові калібрування.

Лічильник повинен бути надійним

Вдала розробка, інноваційне сучасне обладнання, правильно розраховані матеріали – основні складові надійного лічильника води.