Забудовники та монтажні
організації

Компанія Gidrotek прагне допомогти підприємцям-початківцям та невеликим компаніям. Саме тому ми йдемо назустріч і пропонуємо вигідні умови:
– продаж продукції «Gidrotek» – високоякісні лічильники для води, для будинків чи квартир в великих кількостях, які частіше продаються;
– можливість замовити продукцію «Gidrotek» за оптовими цінами, щоб переконатись в якості що надає компанія «Gidrotek»;
– швидка доставка при 100%-ій передоплаті і стабільній співпраці навіть за невеликих об’ємів покупок.
Щоб зробити 1-й крок для співпраці з нами, Вам достатньо зв’язатись з нашим менеджером і отримати консультацію відносно інформації яка Вас зацікавила чи надіслати нам запит на отримання прайс-листа (у ньому є фото і детальна інформація).

Лічильники води GIDROTEK - це прилади крильчатого типу, найбільш доречні в побутовому застосуванні та найбільш популярні на ринку, так як вони є компактні, енергонезалежні та мають доступну ціну. Принцип їх дії простий: потік води приводить в рух крильчатку, а від неї обертальний рух передається на відліковий механізм.

Чому варто обирати саме GIDROTEK

Лічильник повинен бути з простим принципом дії

Потік води приводить в рух крильчатку, а від неї обертальний рух надходить до відлікового механізму. Монтувати лічильники GIDROTEK можна як на горизонтальних, так і на вертикальних трубопроводах, при цьому не потрібно довгих прямих ділянок до і після приладу.

Лічильник повинен бути повіреним

Як і всі інші засоби вимірювання, лічильники води GIDROTEK проходять випробування та первинну повірку на одному з етапів виробництва. Міжповірочний інтервал становить 4 роки.

Лічильник повинен бути з гарантією

Компанія GIDROTEK надає дворічну гарантію та забезпечує сервісне обслуговування, ремонт та повірку своїх лічильників води на території України протягом всього строку служби.

Лічильник повинен бути точним

Обладнання, на якому налаштовуються лічильники води сертифіковані державним стандартом України та проходять регулярні планові калібрування.

Лічильник повинен бути надійним

Вдала розробка, інноваційне сучасне обладнання, правильно розраховані матеріали – основні складові надійного лічильника води.