Гуртові покупці

Компанія «Gidrotek» пропонує взаємовигідні умови співпраці в галузі гуртового постачання лічильників для води власного всробництва. Також запрошуємо партнерів з інших країн, які планують придбати нашу продукцію на експорт.
Ми зацікавлені, в тому щоб Ви стали нашим гуртовим покупцем!
Відділ з гуртового продажу компанії «Gidrotek» та його працівники докладають значних зусиль для того, щоб задовольнити очікування та запити наших постійних та потенційних клієнтів.
Значний досвід роботи персоналу компанії забезпечить Вам професійну консультацію та індивідуальний підхід.
Зробіть дзвінок менеджеру гуртових продажів, і Вам детально розкажуть про умови співпраці і отримання постійних снижок. В ному каталозі Ви знайдете надійні лічильники для води, які призначені для вимірювання об’ємів витрати холодної та гарячої води в квартирах, будинках та інших приміщеннях побутового призначення.

Лічильники води GIDROTEK - це прилади крильчатого типу, найбільш доречні в побутовому застосуванні та найбільш популярні на ринку, так як вони є компактні, енергонезалежні та мають доступну ціну. Принцип їх дії простий: потік води приводить в рух крильчатку, а від неї обертальний рух передається на відліковий механізм.

Чому варто обирати саме GIDROTEK

Лічильник повинен бути з простим принципом дії

Потік води приводить в рух крильчатку, а від неї обертальний рух надходить до відлікового механізму. Монтувати лічильники GIDROTEK можна як на горизонтальних, так і на вертикальних трубопроводах, при цьому не потрібно довгих прямих ділянок до і після приладу.

Лічильник повинен бути повіреним

Як і всі інші засоби вимірювання, лічильники води GIDROTEK проходять випробування та первинну повірку на одному з етапів виробництва. Міжповірочний інтервал становить 4 роки.

Лічильник повинен бути з гарантією

Компанія GIDROTEK надає дворічну гарантію та забезпечує сервісне обслуговування, ремонт та повірку своїх лічильників води на території України протягом всього строку служби.

Лічильник повинен бути точним

Обладнання, на якому налаштовуються лічильники води сертифіковані державним стандартом України та проходять регулярні планові калібрування.

Лічильник повинен бути надійним

Вдала розробка, інноваційне сучасне обладнання, правильно розраховані матеріали – основні складові надійного лічильника води.