Про компанію

Компанія GIDROTEK – це український виробник лічильників води. Нашою головною ціллю є створення сучасного, точного та надійного приладу, який допоможе Вам контролювати кількість використаної холодної та гарячої води.

На сьогоднішній день стрімко росте ціна практично всіх послуг та товарів. Не винятком є й комунальні послуги, Саме тому встановлення та використання такого помічника в економії коштів, як лічильник води, є особливо доцільним в умовах нашого сьогодення. Встановлення приладів обліку дозволяє платити лише за реально використані ресурси.

Timeline

2017
September 5

T1

T1

Лічильники води GIDROTEK – це 100 % український продукт.

September 5

Т2

Т2

Розробка наших приладів проводилась спільно з провідним німецьким виробником, який має більш як 100-річний досвід, проте всі деталі виготовляються в Україні.

September 5

Т3

Т3

Співпраця з німецькими партнерами зробила вагомий внесок у технологію виробництва та поставила високі вимоги щодо якості комплектуючих, згідно європейських стандартів.

September 5

Т4

Т4

Лічильники води GIDROTEK мають усі необхідні сертифікати для використання в Україні та визнані одними з найкращих варіантів на ринку лічильників води.

Компанія GIDROTEK існує на ринку лічильників води з 2002 року, ми маємо більш як 15-річний досвід. Лічильники води GIDROTEK отримали визнання 1000000 покупців як в Україні, так і за її межами. Ми співпрацюємо з провідними забудовниками та з водоканалами України.

Наше виробництво обладнане високоточним європейським та українським обладнанням.

Виготовлення лічильників води GIDROTEK строго контролюється на кожному етапі виробництва.

Секрет нашого успіху полягає у висококласних спеціалістах різних сфер діяльності, сучасному обладнанні та в налагодженому процесі виробництва.

Компанія GIDROTEK працює з оптовими покупцями. Нашими клієнтами є співвласники багатоквартирних будинків, забудовники та підприємства, що займається водопостачанням. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці.

Наші основні принципи – якість, точність та розумна цінова політика.

Пройшовши великий шлях, ми не плануємо зупинятись на досягнутому. GIDROTEK рухається вперед та розвивається в таких напрямках як:

  • Дистанційне зняття показників лічильника
  • Підвищення ступеня захисту від втручання в роботу відлікового механізму
  • Модернізація зовнішнього вигляду лічильників
  • Підвищення точності вимірювання.

GIDROTEK виробляє лічильники води, яким ви можете довіритися

ВИЗНАННЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Використання сучасних технологій забезпечує високу якість продукції

НАДІЙНА КОМАНДА - ЗАПОРУКА УСПІХУ

Команда GIDROTEK щодня наполегливо трудиться аби створити для клієнтів кращий та більш точний лічильник води.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Виробництво лічильників води GIDROTEK здійснюється на сучасному обладнанні, що забезпечує багаторічну роботу та стабільну точність вимірювань.

ДОСКОНАЛІСТЬ В ДЕТАЛЯХ

Виготовлення лічильників води GIDROTEK строго контролюється на кожному етапі виробництва.

ВПЕВНЕНІСТЬ В НАШІЙ ПРОДУКЦІЇ

Лічильники води GIDROTEK проходять належний контроль якості й мають всі необхідні сертифікати для використання в Україні

УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО

Перевага українського виробництва полягає у тому, що лічильник води GIDROTEK ідеально адаптовані для місцевої якості води та особливостей українського водоканалу.

ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ